Wolontariusze Gimnazjum w Wicku uczestniczyli w kolejnym finale WOŚP

Wolontariusze Gimnazjum
w Wicku uczestniczyli w kolejnym finale WOŚP

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły w licznym gronie sprawdzili się jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału 30 uczniów gimnazjum i 2 naszych absolwentów zbierało datki na rzecz Fundacji WOŚP pod hasłem 21. finału  „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Po podliczeniu wszystkich puszek okazało się, że nazbieraliśmy niebagatelną sumę 5.795,50 zł! Najwięcej nazbierała nasza uczennica, Agata Kosińska 1.168,80 zł oraz jej siostra - nasza absolwentka, Wioleta Kosińska - 1.031,24 zł.

Jesteśmy niezmiernie dumni z wszystkich naszych wolontariuszy, dzięki którym uzbieraliśmy tak wielką kwotę, serdecznie dziękujemy także tym wszystkim, którzy dzielnie pomagali w liczeniu pieniędzy z puszek :)

- p. Nataszy Konopackiej, naszym uczniom i naszym absolwentom, którzy co roku dzielnie wspierają nasze działania.

GORĄCE DZIĘKI :)
                                                                                                                                                                                                    oprac. Ewa Niemiec

Wieczornica z okazji Narodowego wita Niepodlegoci Wieczornica z okazji Narodowego wita Niepodlegoci Puchar Tymbarku  I runda  Nowa Wie  r Szkoła Wicko RSS

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 564 823