Wyniki gminnego etapu OTWP - 21.02.2014

W piątek, 21 lutego 2014 w GOKiSie w Wicku odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Udział w turnieju wzięło 20. uczniów. Szkoły podstawowe reprezentowało 14. uczniów, gimnazjum 4. uczniów, a III grupę wiekową – szkoły ponadgimnazjalne – 2. uczniów.

Po etapie pisemnych testów do części ustnej zakwalifikowało się w grupie młodszej 5. uczestników, w grupie gimnazjalnej 4., a w grupie szkół średnich - 2.

Po części ustnej V miejsce zajęła Magdalena Naczk z VI b, w grupie gimnazjalnej wygrała Patrycja Grabowska przed Michaliną Piotrowicz i Wiktorią Kondratowicz. Wśród gimnazjalistów IV miejsce zajął Karol Łyźniak, a były gimnazjalista, teraz uczeń LO nr 1 w Lęborku, Filip Krzyżanowski osiągnął najlepszy wynik w grupie ponadgimnazjalnej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy udanego startu w etapie powiatowym już w marcu.

oprac. G. Wichert-Krzyżanowska

Halowa Pika Nona  eliminacje gminne Wicko  r Dzie Edukacji Narodowej w Gimnazjum cz II Dzie Edukacji Narodowej w Gimnazjum Szkoła Wicko RSS

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 548 954